Шліфмашина кутова акумуляторна Milwaukee M18 BLSAG125X-402X 125мм 18В 2x4А·год ЗП М12-18С 11000об·хв 2.4кг кейс
- В наявності
- Код: 4933492644








+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфувальна машина кутова — болгарка акумуляторна безщіткова 125 мм M18.
Специфікація:
Специфікація:
- Швидкість холостого ходу (об/хв): 11000
- Напруга (В): 18
- Тип батареї: літій-іон
- Доставлено у: HDBox
- Вага з батарейним блоком (кг): 2.4
- (М18 В4) Системи: М18
- Безщітковий
- Зарядний пристрій у комплекті: М12-18С
- Акумулятор у комплекті: 2 х М18 В4 M18BLSAG125X-402X, включаючи зарядний пристрій M12-18 C та 2 акумулятори M18 B4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 4 Аг |
| Артикул | 4933492644 |
| Вага (кг) | 2.4 кг |
| Додаткові характеристики | фіксація вимикача, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | шліфувальна машина, аккумулятор - 2 шт, зарядний пристрій, кейс, додаткова рукоятка, захисний кожух, |
| Максимальні обороти, об / хв | 11000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), швидкознімний кожух |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


