Шліфувальна машина GTM для стін SZS-180L (жираф) 180мм, 710Вт, 1200-2500 об/хв (SZS-180L)
- Немає в наявності
- Код: SZS-180L







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіношліфувальна машина GTM SZS-180L розроблена для шліфування поверхні після нанесення штукатурки або шпаклювання. Для полегшення та покращення якості виконуваних робіт шліфмашина обладнана таким:
- система самовідсмоктування пилу
- плавальний шліфувальний диск для максимально щільного прилягання його до оброблюваної поверхні
- поворотний кожух зі знімним сегментом, що дає змогу здійснювати шліфування внутрішніх кутів приміщення
- LED-підсвічування робочої зони з розсіювачем, завдяки якому зменшується неосвітлена зона, покращується рівномірність розподілу світла та зменшується стомлюваність очей оператора
- система плавного запуску двигуна
- регулятор обертів шліфувального диска з плавним регулюванням
- двигун із броньованими обмотками ротора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SZS-180L |
| Вага (кг) | 3.7 кг |
| Додаткові характеристики | швидка заміна стрічки, автоматичне балансування диска |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа |
| Максимальні обороти, об / хв | 2500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для стін і стель |
| Особливості | пилозахист, плавний пуск, регулятор обертів, знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа, автоматичне балансування диска |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | плавне регулювання |
| Тип | багатофункційні |


