Шліфувальна машина Makita GA9071X1
- Немає в наявності
- Код: GA9071X1



+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болгарка Makita GA9071X1 допомагає шліфувати, зачищати та різати металеві та кам'яні вироби. Болгарка має 3-позиційну ергономічну антивібраційну бокову рукоятку. Функція захисту від повторного пуску не дозволить запустити болгарку після перебою в електропостачанні, навіть якщо кнопка включення заблокована. Подвійна захисна ізоляція болгарки Makita GA9071X1 дозволяє підключатися до системи електропостачання без контуру заземлення.
Комплект поставки:- торцевий ключ
- додаткова рукоятка
- опорна шайба
- захисний кожух
Переваги для користувача:
- довга вугільна щітка забезпечує тривалий термін служби інструменту
- м'яка рукоятка з гумовими вставками забезпечує надійне управління і зручність при роботі з інструментом
- бічна рукоятка для зручної роботи з інструментом
- компактна конструкція і невелика загальна довжина забезпечують зручне управління інструментом і високу маневреність
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GA9071X1 |
| Вага (кг) | 6.4 кг |
| Довжина різьблення шпинделя | 22.23 мм |
| Додаткові характеристики | поворотна рукоятка, рукоятка з м'якою накладкою, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 6600 об/хв |
| Мoдель | GA9071X1 |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), антивібраційна система |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


