Шліфмашина кутова акумуляторна Milwaukee M18 FSAGV125XB-0X 125мм 18В 85000об·хв 2.6кг кейс без АКБ та ЗП
- В наявності
- Код: 4933478439







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 4933478439 |
| Вага (кг) | 2.6 кг |
| Додаткові характеристики | антивібраційна рукоятка, додаткова рукоятка, захисний кожух, захист від повторного пуску (від випадк |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою, шліфувальна машина, кейс, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 8500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | пилозахист, плавний пуск, швидкознімний кожух, антивібраційна система |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


