Шліфмашина кутова акумуляторна Metabo CC 18 LTX BL 76мм 18В 20000об·хв 0.64кг без АКБ та ЗП
- В наявності 1 од.
- Код: 600349850


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна болгарка Metabo CC 18 LTX BL - це надійна, універсальна та економічна кутова шліфувальна машина для зачищення та обдирки металевих та кам'яних матеріалів. Ергономічна конструкція зручно лежить у руці, а захисний кожух захищений від прокручування для безпеки користувача. Болгарка має дуже невелику вагу - всього 1 кг, що сприяє більш тривалій роботі без втоми. Технологія Ultra-M забезпечує акумуляторам максимальну потужність, дбайливе заряджання, оптимальне використання енергії та тривалий термін служби. Інструмент розрахований на підключення акумуляторних блоків Metabo Li-Ion та LiHD напругою 18 В, поставляється без акумуляторів та зарядного пристрою.
Переваги для користувача:
Переваги для користувача:
- дуже зручний інструмент з максимальним робочим комфортом для багатьох застосувань
- великий вибір дисків для роботи з металом, деревом, каменем, плиткою та пластиком
- клас Metabo 12 вольт - легкий у руці, сильний у використанні
- потужний безщітковий двигун для швидкого виконання робіт і максимальної ефективності
- захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
- захист від перезапуску: запобігає ненавмисному запуску після заміни батареї
- технологія Ultra-M : найвища продуктивність, дбайлива зарядка
- акумулятори з індикатором ємності для перевірки стану заряду
- великий вибір дисків для роботи з металом, деревом, каменем, плиткою та пластиком
- клас Metabo 12 вольт - легкий у руці, сильний у використанні
- потужний безщітковий двигун для швидкого виконання робіт і максимальної ефективності
- захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
- захист від перезапуску: запобігає ненавмисному запуску після заміни батареї
- технологія Ultra-M : найвища продуктивність, дбайлива зарядка
- акумулятори з індикатором ємності для перевірки стану заряду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 600349850 |
| Вага (кг) | 0.64 кг |
| Додаткові характеристики | рукоятка з м'якою накладкою, захисний кожух, захист від повторного пуску, захист двигуна від переван |
| Діаметр диска | 76 мм |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою, шліфувальна машина, захисний кожух, документація, торцевий шестигранний ключ, 2 відрізні диски Flexiarapid Super Inox, 2 відрізні диски Flexiarapid Super Universal |
| Максимальні обороти, об / хв | 20000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб, для авто |
| Особливості | Плавний пуск |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


