Дриль Makita кутовий LXT, 18В + 13мм (без АКБ і БЖ) (DDA460ZK)
- Немає в наявності
- Код: DDA460ZK



-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Дриль Makita кутовий LXT, 18В + 13мм (без АКБ і БП) (DDA460ZK)
Makita DDA460ZK - це професійна акумуляторна кутова дриль для роботи у важкодоступних місцях.
Велика і зручна кнопка вимикача з функцією регулювання числа обертів забезпечує високу ефективність при закручуванні гвинтів.
Дриль Makita DDA460ZK має систему світлодіодного підсвічування з функцією післясвітіння.
Компактна головка, що забезпечує більш легкий доступ до гвинтів у важкодоступних місцях.
Зверніть увагу в комплект поставки, акумулятор і зарядний пристрій не входить.
Переваги для користувача:
- ергономічна рукоятка
- світлодіодна підсвітка з функцією попереднього світіння автоматично загоряється перед тим, як двигун починає працювати
- наявність реверсу.
Японська компанія Makita є постачальником технологічних рішень та інноваційних досягнень науки в багато галузей життя і діяльності людини, покликаних поліпшити якість побуту та умови професійної діяльності своїх споживачів.
Основним напрямком розвитку компанії є розробка високотехнологічного обладнання для обробки деревини, металу, будівельних та природних матеріалів, ручного та електроінструменту.
Гнучкість до потреб ринку, що розвивається, висока якість продукції та впровадження нанотехнологій зумовили популярність японських виробів серед любителів і професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Ключовий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDA460ZK |
| Вага (кг) | 6.3 кг |
| Габарити (ШхГ) | 538 x 116 x 193 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 118 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Мoдель | кутовий LXT, 18 В + 13 мм (без АКБ і БЖ) |
| Напруга акумулятора | 18 В + 18 В |
| Призначення | професійний |
| Тип | кутовий дриль |


