Дриль Tolsen Т-400 (79500)
- В наявності 1 од.
- Код: 79500

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль безударний Толсен Т-400 потужністю 400 Вт призначений для роботи в побутових умовах. Пристрій розрахований на роботу в режимі свердління на одній швидкості.
Модель одноручна (рукоятка не регулюється). Регулювання частоти обертання здійснюється натисканням на кнопку пуску.
Особливості моделі:
- Блокування кнопки вмикання.
- Реверс.
- Патрон швидкозатискного типу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 79500 |
| Вага (кг) | 1.1 кг |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3800 об/хв |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | побутовий |


