Дриль Metabo SBE 800-2, 800Вт, 1.5-13мм (601744000)
- В наявності 1 од.
- Код: 601744000




+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний двошвидкісний ударний дриль зі змінною кількістю обертів для свердління практично в будь-якому матеріалі Електроніка Vario (V) – регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу.
- Регулювальне колесо для встановлення числа обертів
- Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatіc: механічне роз'єднання привода при блокуванні приладдя для безпечної роботи
- Реверс
- Шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 601744000 |
| Вага (кг) | 2.3 кг |
| Діаметр свердління по бетону | 18 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Колір | Зелений |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | професійний |
| Рівень шуму | 116 дБ(А) |
| Тип | ударний дриль |
| Число ударів в хвилину | 51200 |


