Дриль Enersol для алмазного свердліния, 3.58 кВт, макс. діаметр 255 мм (ECD-255-2)
- В наявності 1 од.
- Код: ECD-255-2



+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль алмазного свердління EnerSol ECD-255-2 призначений для створення отворів у залізобетоні, камені й асфальтовому покритті.
Переваги:
Переваги:
- Плавний пуск унеможливлює втрати контролю.
- Можливість подавання води зменшує кількість пилу й охолоджує робочу поверхню коронки.
- ПЗВ захистить оператора від ураження електричним струмом.
- Механічна запобіжна муфта убезпечить оператора та двигун у разі заклинювання коронки.
- Регулювання частоти обертання дасть змогу працювати з різними діаметрами коронок.
- Ця бурильна установка призначена тільки для професійного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ECD-255-2 |
| Вага (кг) | 13 кг |
| Діаметр свердління по бетону | 255 мм |
| Живлення | Мережа |
| Максимальна швидкість обертання | 850 об/хв |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | професійний |
| Реверс | Да |
| Тип | дриль алмазного буріння |
| Тип патрона | Ключовий |


