Дриль Forte ID 1100 VR 1100Вт (68463)
- Немає в наявності
- Код: 68463

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль ударний Forte ID 1100 VR — компактний, надійний, потужний дриль для щоденної роботи. Завжди виконує роботу з максимальною точністю, незалежно від матеріалу. Двигун 1100 Вт, міцний корпус, додаткова рукоятка - гарантія надійності, довговічності, комфорту.
Особливості:
- Кількість обертів: 0-2800 об/хв
- Діапазон патрона: 13 мм
- 2 робочих режими: свердління, і свердління з ударом
- Зміна напрямку обертання патрона: реверс
- Регулятор швидкості обертання
- Максимальний діаметр свердління дерева: 30 мм
- Максимальний діаметр свердління сталі: 13 мм
- Максимальний діаметра свердління бетону: 16 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Ключовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 68463 |
| Вага (кг) | 2.8 кг |
| Діаметр свердління по бетону | 16 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 30 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Мoдель | ID 1100 VR 1100 Вт |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |


