Дриль Зеніт "ПРОФІ" ЗДП-1050 (851226)
- В наявності 1 од.
- Код: 851226

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль ударний електричний ЗДП-1050 Профи призначений для свердління отворів в конструкційних та будівельних матеріалах, при цьому наявність ударного режиму дозволяє разові свердління отворів з ударом в крихких будівельних матеріалах типу бетону у побутових умовах.
Ергономічна модель з оптимальною комплектацією і якістю збірки: прогумована передня рукоять, поліпшена обмотка двигуна для захисту від перегріву та замикань, регулятори режимів роботи і включення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Ключовий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 851226 |
| Вага (кг) | 2.7 кг |
| Діаметр свердління по бетону | 13 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 25 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 10 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |


