Перфоратор SKIL 1781 GB SDS-plus+ШЗП 1550Вт 5Дж аксесуари кейс 5.3кг
- Немає в наявності
- Код: RH1E1781GB








-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Трифункціональний перфоратор SKIL 1781 SDS має дуже потужний двигун потужністю 1500 Вт і попередній вибір швидкості для оптимального контролю. Він має функцію молотка для свердління в бетоні, функцію зупинки удару для звичайного свердління та функцію зупинки обертання для довбання. Завдяки системі зменшення вібрації (VRS), зручній L-подібній формі та міцному магнієвому корпусу цей дриль ідеально підходить для складних робіт, пов’язаних із свердлінням бетону до 36 мм і довбанням. Система «SDS+» забезпечує швидку та легку заміну аксесуарів. М'яка рукоятка проти ковзання та регульована антивібраційна бічна ручка забезпечують комфортне керування двома руками. За допомогою зручного вимірювача глибини ви можете встановити глибину свердління для глухих отворів. SKIL 1781 GB постачається в міцному кейсі з набором із трьох свердел для бетону SDS+ на 8, 10 і 12 мм, гострого долота, плоского долота та 13-мм патрона з адаптером SDS+.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RH1E1781GB |
| Вага (кг) | 5.3 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, обмежувач глибини, пластиковий кейс, документація, долото - 2 шт., п |
| Максимальна швидкість обертання | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 36 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Мoдель | 1781 GB |
| Особливості | реверс, антивібраційна система, запобіжна муфта, з регулюванням обертів, пластиковий кейс, обмежувач |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 5 Дж |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 3000 уд/хв |


