Перфоратор акумуляторний Metabo KH 18 LTX BL 28 Q В SDS-plus 18В 3Дж 3.4кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: 601715850






+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Очень легкий и удобный аккумуляторный перфоратор со встроенным разъемом для пылеотсоса. Максимальная мощность сверления, эффективность и долговечность за счет бесщеточной технологии и мощного ударного механизма. Сверление с помощью компактного устройства для пылеудаления ISA 28 (принадлежности). Комбинированный перфоратор с 3 функциями: Бурение, сверление и долбление. Metabo VibraTech (MVT) работа без усталости и вреда для здоровья также в длительном режиме.
Особливості:- Додаткове зниження швидкості та енергії удару для роботи з м’якшими матеріалами.
- Електронний плавний пуск для точного точкового свердління.
- Подвійна безпека під час заклинювання свердла: відсутність віддачі завдяки механічному від’єднанню та надшвидке відключення, кероване датчиком.
- Світлодіодне робоче освітлення для оптимального огляду місця буріння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 601715850 |
| Вага (кг) | 3.4 кг |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, обмежувач глибини, документація, швидкозатискний патрон, без акумуля |
| Максимальна швидкість обертання | 1000 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Мoдель | KH 18 LTX BL 28 Q SDS-plus, 18V, 3Дж, 3.4 кг (без |
| Особливості | кнопка-фіксатор, обмежувач глибини свердління, плавний пуск, з підсвіткою, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 378 х 231 х 87 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 3 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 4470 уд/хв |


