Перфоратор Makita SDS-Plus CXT Slider, 2Аг х 2шт, 1,0Дж, 14мм (HR140DSAE1)
- Немає в наявності
- Код: HR140DSAE1







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Перфоратор Makita SDS-Plus CXT Slider, 2Аг х 2шт, 1,0 Дж, 14мм (HR140DSAE1)
Makita HR140DSAE1 - це професійний перфоратор, який застосовується назад для перфорування в стінах і заготівлях, інструмент виконує свердління або свердління з ударом.
Наявність світлодіодного підсвічування робить акумуляторний перфоратор Makita HR140DSAE1 інструментом, зручним для застосування в умовах недостатньої освітленості.
В якості джерела живлення в перфораторі Makita HR140DSAE1 застосовується літій-іонний акумуляторний блок з вольтажем 10,8 В.
У комплект поставки входить бічна ручка, обмежувач глибини, акумулятори та зарядний пристрій.
Переваги для користувача:
- режими - свердління, свердління з ударом
- регульоване число обертів
- регульоване число ударів
- пилозахищений швидкозатискний патрон системи SDS-PLUS
- запобіжна фрикційна муфта
- світлодіодне підсвічування з функцією післясвітіння.
Японська компанія Makita є постачальником технологічних рішень та інноваційних досягнень науки в багато галузей життя і діяльності людини, покликаних поліпшити якість побуту та умови професійної діяльності своїх споживачів.
Основним напрямком розвитку компанії є розробка високотехнологічного обладнання для обробки деревини, металу, будівельних та природних матеріалів, ручного та електроінструменту.
Гнучкість до потреб ринку, що розвивається, висока якість продукції та впровадження нанотехнологій зумовили популярність японських виробів серед любителів і професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.9 кг |
| Додатково | пилозахищений патрон |
| Максимальна швидкість обертання | 850 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 14 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Мoдель | SDS-Plus CXT Slider, 2 Аг х 2шт, 1,0Дж, 14 мм |
| Особливості | запобіжна муфта, з регулюванням обертів, обмежувач глибини свердління, з підсвіткою |
| Режими | свердління, свердління + удар |
| Розміри | 246 x 179 х 74 мм |
| Сила (енергія) удару | 1 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 4900 уд/хв |


