Перфоратор GTM RH28/850EV 3,2Дж, 850Вт, 6-28мм (RH28/850EV)
- Немає в наявності
- Код: RH28/850EV





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор RH28/850EV ТМ GTM - виготовлено з якісних матеріалів. Контроль якості відбувається на усіх етапах виробництва. Перфоратор оснащений системою Vario Lock, запобіжною муфтою. Має патрон – SDS-plus automat. Та три режими роботи.
Переваги перфоратора RH28/850EV:
- Професійний двигун зі збільшеним ресурсом роботи з броньованими мідними обмотками статора та ротора які забезпечують високий ККД та покращений відвід тепла
- Система плавного пуску двигуна збільшує ресурс роботи вугільних щіток та колектора двигуна і зменшує пікові навантаження на мережу
- Перфоратор призначений для роботи з цеглою плиткою та бетоном. Перфоратор має три режива роботи: свердління, свердління з ударом та довбання. Завдяки чому чудово справляється з будівельними та ремонтними роботами. Затискний патрон перфоратора здатний закріплювати оснастку з хвостовиками стандарту SDS+
- Вбудована запобіжна муфта захисту двигуна від перенавантаження
- Використаний механізм реверсу з поворотним щіткоутримувачем дозволяє використовувати максимальні оберти при обертанні вправо так і при обертанні вліво без шкоди для щіток. За перемикання відповідає "повзунок" збоку на корпусі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RH28/850EV |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | додаткова рукоятка, обмежувач глибини, пластиковий кейс, бур, зубило, піка |
| Максимальна швидкість обертання | 1100 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Мoдель | RH28/850EV 3,2Дж, 850 Вт, 6-28 мм |
| Особливості | реверс, пластиковий кейс, обмежувач глибини свердління, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 390 х 210 х 80 мм |
| Розташування двигуна | горизонтальне (прямий) |
| Сила (енергія) удару | 3.2 Дж |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 5560 уд/хв |


