Перфоратор Graphite SDS+ 1500 Вт (58G862)
- В наявності 1 од.
- Код: 58G862


-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Спеціалізований 3-функціональний перфоратор Graphite потужністю 1500 Вт, незамінний під час проведення демонтажних і монтажних робіт. Забезпечує дуже ефективну роботу з пневматичним ударом, можливість свердління, свердління з ударом, з функцією піддовбування, яка стане в пригоді під час знімання старої штукатурки, цегли або керамічної плитки. Енергія удару 4.5 Дж дає інструменту значну перевагу під час роботи з такими матеріалами, як бетон, цегла або ж камінь. Перфоратор обладнаний спеціальною системою амортизації основного руків'я.
Додаткове руків'я покрите антиковзним матеріалом. Максимальна частота удару за номінальної частоти обертання становить 3200 Вт на хвилину. Максимальне число обертів за стандартного свердління — 750 обертів на хвилину. Механізм перфоратора захищений запобіжною муфтою, що захищає оператора від раптового блокування свердла. Корпус передавання інструменту посилений магнієвим сплавом. До набору входять: додаткове свердло й зубило, допоміжне руків'я, пилозахисний екран, обмежувач глибини свердління, ємність із мастилом і зручний чемоданчик. Відповідність європейським стандартам забезпечує сертифікат СЕ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 58G862 |
| Вага (кг) | 6 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, обмежувач глибини, пластиковий кейс, документація, захист від пилу, ємність з мастилом, 1 зубило, 1 свердло |
| Максимальна швидкість обертання | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 36 мм |
| Особливості | обмежувач глибини свердління, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 410 x 260 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 4.5 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 3200 уд/хв |


