Перфоратор DeWALT SDS-MAX, 1350 Bт, 10.5 Дж, 2 реж., кейс (D25614K)
- В наявності 1 од.
- Код: D25614K





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DeWalt D25614K — легкий багатофункційний перфоратор із двома режимами.
- 2 режими роботи
- Система активного контролю вібрації (AVC) — ЗНИЖЕННЯ ВІБРАЦІЇ НА 50%. Зменшення рівня вібрації сприяє зниженню втоми користувача та збільшенню робочого циклу без зниження продуктивності.
- Механічна муфта
- Антиротаційна система зупиняє інструмент під час різкого повороту
- Електронне регулювання швидкості обертання й частоти ударів
- Електронний індикатор потреби обслуговування
- Кнопка блокування пускового вимикача в режимі довбання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D25614K |
| Вага (кг) | 7.8 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор мережевий SDS-MAX – 1 шт., багатопозиційне бічне руків'я – 1 шт., валіза - 1 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 380 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 45 мм |
| Особливості | реверс, антивібраційна система, запобіжна муфта, плавний пуск, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар |
| Розміри | 397 х 348 х 114 мм мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 10.5 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 2900 уд/хв |


