Перфоратор DeWALT SDS-MAX, 1700 Bт, 19.4 Дж, 2 реж., кейс (D25773K)
- В наявності 1 од.
- Код: D25773K



+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості DeWalt D25773K:
- Прекрасне співвідношення між потужністю і вагою.
- Інструмент розроблений для комфортної роботи як у горизонтальному, так і вертикальному положеннях.
- Система PERFORM PROTECT VIBRATION — вібрація зменшується завдяки підпружиненій ручці, антивібраційній бічній ручці й внутрішній системі гасіння вібрації.
- Система PERFORM PROTECT CONTROL — поєднує в собі електронну антиротаційну технологію й механічну муфту.
- Антиротаційна система реагує на поворот інструменту під час заклинювання й моментально знижує крутний момент до контрольованого рівня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D25773K |
| Вага (кг) | 7 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, пластиковий кейс, документація |
| Максимальна швидкість обертання | 290 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 80 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 48 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 52 мм |
| Особливості | реверс, пластиковий кейс |
| Режими | свердління, удар |
| Розміри | 620 х 415 х 170 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 19.4 Дж |
| Тип | побутовий |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 2210 уд/хв |


