Перфоратор Makita HR4501C SDS-MAX (HR4501C)
- Немає в наявності
- Код: HR4501C




+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор Makita HR4501C - професійний інструмент, призначений для тривалих робіт в складних умовах. Makita HR4501C має два режими роботи: свердління з ударом і довбання.
Перфоратор Makita HR4501C оснащений швидкозатискним патроном SDS-Max для швидкої зміни робочої оснастки. Розчіпна муфта, що використовується в перфораторі Makita HR4501C, забезпечує ковзання елементів, що крутяться при заклинюванні бура, чим запобігає ривку і, відповідно, оберігає механізм від передчасного зносу. Електронний контроль і плавний набір швидкості забезпечують максимальну продуктивність. Світловий індикатор нагадує про необхідність заміни вугільних щіток.
Комплект поставки:Перфоратор Makita HR4501C оснащений швидкозатискним патроном SDS-Max для швидкої зміни робочої оснастки. Розчіпна муфта, що використовується в перфораторі Makita HR4501C, забезпечує ковзання елементів, що крутяться при заклинюванні бура, чим запобігає ривку і, відповідно, оберігає механізм від передчасного зносу. Електронний контроль і плавний набір швидкості забезпечують максимальну продуктивність. Світловий індикатор нагадує про необхідність заміни вугільних щіток.
- кейс для транспортування
- обмежувач глибини
- бічна ручка
- D-подібна ручка
Переваги для користувача:
- пилозахищений патрон, адаптований для SDS-MAX
- електронна система стабілізації і регулювання кількості обертів / ударів і обмеження пускового струму
- регулювання кількості обертів і ударів
- індикатор зносу вугільних щіток
- індикатор несправності вимикача та пошкодження кабелю
- 16 положень зубила і муфта зчеплення
- відключення ударів в режимі холостого ходу
- нові вугільні щітки з автоматичним відключенням і збільшеним терміном служби
- розчіпна муфта запобігає ривку в разі заклинювання інструмента
- нековзна ручка з гумовою вставкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HR4501C |
| Вага (кг) | 8,2 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, обмежувач глибини, документація, кейс |
| Максимальна швидкість обертання | 280 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 45 мм |
| Мoдель | HR4501C SDS-MAX |
| Особливості | пластиковий кейс, плавний пуск, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, свердління + удар |
| Розміри | 458 х 288 х 121 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 12.5 Дж |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 2750 уд/хв |


