Перфоратор Makita HR2652 SDS-Plus 26 мм (HR2652)
- Немає в наявності
- Код: HR2652

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор Makita HR2652 – професійний інструмент, призначений для тривалих робіт в складних умовах. Makita HR2652 має два режими роботи: свердління з ударом і довбання. При потужності в 1510 Вт він має енергію удару 20 Дж, і підходить для роботи з матеріалами високої щільності - каменем, армованим бетоном та ін.
Перфоратор Makita HR2652 оснащений швидкозатискним патроном SDS-Max для швидкої зміни робочої оснастки. Розчіпна муфта, що застосовується в перфораторі Makita HR2652, забезпечує ковзання елементів , що крутяться при заклинюванні бура, ніж запобігає ривку і, відповідно, оберігає механізм від передчасного зносу. Електронний контроль і плавний набір швидкості забезпечують максимальну продуктивність. Світловий індикатор нагадує про необхідність заміни вугільних щіток.
Комплект поставки:Перфоратор Makita HR2652 оснащений швидкозатискним патроном SDS-Max для швидкої зміни робочої оснастки. Розчіпна муфта, що застосовується в перфораторі Makita HR2652, забезпечує ковзання елементів , що крутяться при заклинюванні бура, ніж запобігає ривку і, відповідно, оберігає механізм від передчасного зносу. Електронний контроль і плавний набір швидкості забезпечують максимальну продуктивність. Світловий індикатор нагадує про необхідність заміни вугільних щіток.
- кейс для транспортування
- обмежувач глибини
- бічна ручка
- система збору пилу
Переваги для користувача:
- пилозахищений патрон, адаптований для SDS-MAX
- електронна система стабілізації і регулювання кількості обертів / ударів і обмеження пускового струму
- регулювання кількості обертів і ударів
- індикатор зносу вугільних щіток
- індикатор несправності вимикача та пошкодження кабелю
- 16 положень зубила і муфта зчеплення
- нові вугільні щітки з автоматичним відключенням і збільшеним терміном служби
- розчіпна муфта запобігає ривок в разі заклинювання інструмента
- нековзна ручка з гумовою вставкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HR2652 |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Додатково | вбудований пилосос |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | додаткова рукоятка, обмежувач глибини, пластиковий кейс, документація, система збору пилу |
| Максимальна швидкість обертання | 800 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Мoдель | HR2652 SDS-Plus 26 мм |
| Особливості | пластиковий кейс, обмежувач глибини свердління, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 604 х 260 х 89 мм |
| Розташування двигуна | горизонтальне (прямий) |
| Сила (енергія) удару | 2.2 Дж |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 4600 уд/хв |


