Перфоратор Makita DHR400ZK LXT, SDS-MAX 18В+18В, кейс (без АКБ та ЗП) (DHR400ZK)
- Немає в наявності
- Код: DHR400ZK


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Makita DHR400ZK - це пилозахищений і водостійкий професійний акумуляторний перфоратор, який застосовується для перфорування в стінах і заготовках, інструмент виконує свердління або свердління з ударом. Акумуляторний перфоратор Makita DHR400ZK з дуже низькою вібрацією. Присутня технологія SoftNoLoad для зменшення вібрації і точного позиціонування. Технологія Bluetooth CONNECT дозволяє автоматично підключається до пилососа при підключенні пристрою, що відводить пил.
Комплект поставки:- бічна ручка
- обмежувач глибини
- біт-мастило
- тканина для чищення
- кейс
Переваги для користувача:
- надзвичайно зручний завдяки компактній, короткій конструкції
- безщітковий двигун для більшої витривалості, більш тривалого терміну служби і компактного дизайну
- свердління з довбанням і свердління
- корпус і рукоятка мають віброгасіння
- з постійною електронікою
- підсвічування робочої зони з функцією післясвітіння
- вбудований температурний контроль, захист від перевантаження і захист від глибокого розряду
- електронно регульована швидкість
- плавний пуск
- антивібраційна технологія AVT
- технологія SoftLoad зменшує вібрації і точно позиціонує оснащення
- бездротова система автоматичного запуску (AWS ™)
- для підключення до пилососа використовується технологія Bluetooth Connect
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DHR400ZK |
| Вага (кг) | 7.3 кг |
| Комплектація | додаткова рукоятка, обмежувач глибини, документація, кейс |
| Максимальна швидкість обертання | 500 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Мoдель | DHR400ZK LXT, SDS-MAX 18В+18В, кейс (без АКБ та ЗП |
| Особливості | антивібраційна система, пластиковий кейс, обмежувач глибини свердління, плавний пуск, з підсвіткою, |
| Режими | свердління, свердління + удар |
| Розміри | 473 х 285 х 120 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 8 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 2900 уд/хв |


