Перфоратор GTM М RH40/1500EV 1500Вт, 10Дж (RH40/1500EV)
- В наявності 1 од.
- Код: RH40/1500EV




+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM RH40/1500EV - мережевий перфоратор професійного класу з патроном SDS-Max. Має вбудований електродвигун потужністю 1500 Вт. Перфоратор належить до сімейства професійного електроінструменту GTM, орієнтованого на виконання значного обсягу монтажних, демонтажних або будівельних робіт. Основним робочим режимом інструмента є свердління з ударом із силою 10 Дж, за якого він здатен швидко створювати отвори діаметром до 40 мм у міцних марках бетону, штучному/натуральному камені, цеглі та інших твердих мінеральних матеріалах.
Основні переваги GTM RH40/1500EV:- Професійна серія інструменту
- 1500 Вт - споживана потужність
- 10 Дж - висока потужність удару
- 0-590 об/хв - регулювання кількості обертів
- Патрон SDS-Max
- 40 мм - максимальний діаметр свердління бетону буром
- 70 мм - максимальний діаметр свердління бетону коронкою
- 3 режими роботи - поворот піки/ свердління з ударом / довбання
- Посилений редуктор і ударний механізм зі збільшеним ресурсом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RH40/1500EV |
| Вага (кг) | 7.3 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, документація, кейс |
| Максимальна швидкість обертання | 590 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Особливості | з регулюванням обертів, пластиковий кейс, додаткова рукоятка |
| Режими | удар, свердління + удар |
| Розміри | 530 х 360 х 160 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 10 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 4000 уд/хв |


