Дриль DeWALT 1100 Вт, 40 Нм кейс (DWD524KS)
- В наявності 1 од.
- Код: DWD524KS





-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Ударний дриль DWD 524 KS — потужний електроінструмент для професійного використання. Сфера застосування — свердлильні й бурильні операції. Для якісного виконання поставленого завдання інструмент обладнаний електронним регулюванням швидкості й обмежувачем глибини свердління.
Завдяки наявності в конструкції дрилю швидкозатискного патрона можна легко та швидко змінювати робоче знаряддя. Вбудована вентиляція охолоджує двигун і оберігає його від перегрівання. Поруч із клавішею пуску розміщений перемикач напрямку обертання — для легкого викручування заклинювального свердла. М'які накладки на основній ручці — для комфортної роботи ударним дрилем DWD524KS.
Металевий корпус краще відводить тепло та слугуватимуть довгий час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DWD524KS |
| Вага (кг) | 2.8 кг |
| Габарити (ШхГ) | 405 x 360 x 110 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3500 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Число ударів в хвилину | 56000 |


