Дриль Airkraft пневмо пряма 3/8" 2500об/хв (AT-4038C)
- Немає в наявності
- Код: AT-4038C

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип патрона | Ключовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AT-4038C |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Живлення | стиснене повітря |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Мoдель | пневмо пряма 3/8" 2500об/хв |
| Призначення | професійний |
| Тип | пневматичний дриль |


