Дриль Makita HP2071, ударная (HP2071)
- Немає в наявності
- Код: HP2071


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Японська компанія Makita на сьогоднішній день є одним з найбільш популярних виробників будівельного інструменту.
Її історія триває вже майже ціле століття, за яке невелике підприємство, що займається реалізацією та обслуговуванням трансформаторів і електродвигунів, перетворилася у велику транснаціональну корпорацію.
Кожен фахівець, і майстер - професіонал, і любитель знають, що працювати електроінструментом фірми Makita – це зручно, надійно, комфортно.
Це техніка, якій довіряють в усьому світі.
Дрилі Makita прослужать Вам довгі роки, тому, що інструмент Makita – це успіх і надійність, перевірені часом.
Компанія відома у всьому світі виробництвом кращих зразків електроінструменту.
Ударний дриль Makita HP2071 використовується для свердління отворів в дереві, камені, стали, плитці, пластмасі.
Ударний дриль Makita HP2071 - універсальний професійний мережевий ударний інструмент, що виконує свердління, свердління з ударом і загвинчування.
Реверс нового покоління дозволяє продовжити термін служби вугільних щіток і зберегти потужність під час включення реверсного режиму.
Металевий корпус двошвидкісного редуктора захищає дриль від перегрівання і пошкоджень.
Кількість оборотів обертання змінюється за допомогою спеціального регулятора на корпусі пристрою.
Додаткова рукоятка зручно монтується і дозволяє користувачу комфортно працювати двома руками.
Гумова накладка на основній рукоятці Makita HP2071 перешкоджає ковзанню.
Металевий глибиномір сприяє свердлінню отворів на певну глибину.
Швидкозатискний патрон здатний затиснути витратний матеріал в діапазоні від 1,5 до 13 міліметрів.
Для здійснення безперервної роботи використовується фіксатор пускової кнопки.
Особливості Makita HP2071:
- Індикатор несправності вимикача та пошкодження кабелю.
- Індикатор перевантаження.
- Муфта зчеплення захищає робітника та інструмент.
- Корпус редуктора з литого під тиском алюмінію.
- 2-х швидкісний редуктор з електронним регулюванням.
- Нековзна ручка з гумовою вставкою.
- Швидкозажимний патрон (SSBF).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HP2071 |
| Вага (кг) | 2.5 кг |
| Габарити (ШхГ) | 362 x 220 x 70 мм |
| Діаметр свердління по бетону | 20 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2900 об/хв |
| Мoдель | HP2071, ударна |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Число ударів в хвилину | 58000 |


