Дриль DeWALT D21441
- В наявності 1 од.
- Код: D21441


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
• Ідеальний інструмент для роботи у важких металевих конструкціях
• Двухскоростной редуктор для збільшення крутного моменту
• Поліпшені характеристики свердління завдяки новому двигуну
• Покращена ергономіка, що забезпечується новим полімерним корпусом редуктора
• Нова конструкція перемикання передач редуктора для збільшення терміну служби
• Нова запатентована посилена опора якоря
• Нова запатентована запобіжна кулькова муфта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D21441 |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Діаметр свердління по дереву | 35 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1100 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | професійний |


