Перфоратор DeWALT SDS-MAX, 1050 Вт, 6.1 Дж (D25481K)
- В наявності 1 од.
- Код: D25481K







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
DeWalt D25481K — електричний перфоратор для свердління й свердління з ударом, довбання отворів у бетоні, цегляній кладці, деревині та сталевих поверхнях. Потужний двигун і 3 режими роботи забезпечують інструменту високу продуктивність і універсальність.
Особливості:
Чудове співвідношення потужності та ваги, прекрасне балансування інструмента
Блокування обертання для довбальних робіт у цеглі, бетоні та кам'яному муруванні
Система ущільнень для максимального захисту від потрапляння пилу до ударного механізму забезпечує довгий термін експлуатації
Ударний механізм оптимізований завдяки скороченню кількості компонентів і поліпшення демпфування
Забезпечує максимальну енергію удару для буріння твердого бетону
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D25481K |
| Вага (кг) | 6 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, пластиковий кейс |
| Максимальна швидкість обертання | 540 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 7.3 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 3150 уд/хв |


