Перфоратор Ronix 1250Вт, 40мм (2741)
- Немає в наявності
- Код: 2741







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Потужність і якість цього інструменту можуть конкурувати з провідними брендами галузі. Завдяки антивібраційній системі та системі безпеки він може гарантувати вам, що ви отримаєте все необхідне для своєї роботи.
Двигун і механізм
Цей пристрій має три різні функції: довбання, свердління та свердління з ударом. Завдяки потужному двигуну потужністю 1250 Вт максимальна швидкість без навантаження досягає 410 об/хв. Максимальна швидкість ударів становить 2600 ударів за хвилину, а максимальна енергія удару - 10 Дж. Може підключатися до розетки 220-240 В з частотою 50-60 Гц.
Редуктор
Редуктор знаходиться всередині корпусу, виготовленого з литого під тиском магнію. Має перемикач, який дає змогу обирати між трьома різними функціями.
Тримач біт
Цей інструмент поставляється з тримачем біт SDS max 40 мм, який може утримувати біти і зубила різних розмірів. Цей інструмент оснащений системою обертання зубила, яка може регулювати положення і забезпечує ідеальну керованість і точність. Цей інструмент має максимальну глибину свердління 40 мм, 40 мм і 13 мм у дереві, бетоні та сталі відповідно.
Корпус
Цей інструмент має вагу 7.3 кг. Інструмент розміщений всередині литого під тиском магнієвого кожуха з легкого матеріалу. Корпус з литого під тиском магнієвого сплаву забезпечує чудове відведення тепла і підвищену міцність. Інструмент оснащений подвійною антивібраційною системою і додатковою рукояткою з поворотом на 360 градусів, яка також є антивібраційною. Додаткова рукоятка також має м'яку накладку. Ці фактори допомагають знизити стомлюваність користувача і забезпечують користувачеві максимальну маневреність, комфорт і простоту використання.
Перемикачі
Цей інструмент використовує селектор, який дає змогу вибирати між трьома функціями удару, свердління і свердління з ударом. Тригерний перемикач цього пристрою є антипиловим, що запобігає потраплянню пилу всередину інструмента та підвищує довговічність виробу.
Система запобіжної муфти від перевантаження
Цей інструмент оснащений системою запобіжної муфти, яка захищає інструмент і оператора, якщо будь-які біти або зубила застряють у заготівлі під час роботи.
Аксесуари та пакування
Цей інструмент поставляється в жорсткому футлярі BMC, який також містить всі необхідні аксесуари для цього інструменту. Ці аксесуари включають плоске зубило SDS max 25х350 мм, загострене зубило 25х350 мм і свердла SDS Max таких розмірів: 16х320 мм, 18х320 мм, 22х320 мм. Також у коробці є ємність із мастилом, гумова захисна накладка, додаткове руків'я та обмежувач глибини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.3 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, документація, кейс |
| Максимальна швидкість обертання | 410 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Мoдель | 1250 Вт, 40 мм |
| Особливості | антивібраційна система, запобіжна муфта |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 10 Дж |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 2600 уд/хв |


