Перфоратор Makita HR005GZ01 XGT, 40 V Max, AWS (без АКБ та ЗП) (HR005GZ01)
- Немає в наявності
- Код: HR005GZ01





+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Makita HR005GZ01 - це перший комбінований перфоратор з з'єднанням SDS-MAX на платформі XGT 40 V Max. Акумулятори Макіта XGT витримують роботу в найважчих умовах і постійно забезпечують максимальну потужність. Спеціальна конструкція забезпечує виключно надійний захист від попадання пилу і води в інструмент. Перфоратор оснащений електронікою для забезпечення постійної швидкості, плавного холостого ходу, плавного пуску і регулювання швидкості.
Комплект поставки:- обмежувач глибини
- бокова ручка
Переваги для користувача:
- XGT - інструмент 40 V MAX для промислового використання з високими вимогами
- три режими роботи: свердління, свердління з ударом або довбання
- гальмування двигуна
- пилозахищений патрон
- муфта зчеплення
- антивібраційна технологія знижує рівень вібрацій
- безщітковий двигун
- світлодіодне підсвічування робочої зони
- система AWS автоматично вмикає пилосос
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HR005GZ01 |
| Вага (кг) | 7.7 кг |
| Додатково | пилозахищений патрон |
| Комплектація | додаткова рукоятка, обмежувач глибини, документація |
| Максимальна швидкість обертання | 500 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Мoдель | HR005GZ01 XGT, 40 V Max, AWS (без АКБ та ЗП) |
| Особливості | кнопка-фіксатор, антивібраційна система, обмежувач глибини свердління, з підсвіткою, додаткова рукоя |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 520 х 305 х 115 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 8 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 2900 уд/хв |


