Перфоратор Makita HR007GZ XGT, 40 V Max, 28мм, (без АКБ та ЗП) (HR007GZ)
- Немає в наявності
- Код: HR007GZ


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR007GZ (без АКБ):
переваги
- Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах
- XGT – інструмент 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами
- BLDC - безщітковий двигун постійного струму
- Технологія XPT - Підвищена стійкість до пилу та вологи
- Технологія AFT - Active Feedback Sensing - автоматичне відключення інструменту для захисту користувача у разі раптової віддачі або зупинки диска (відкат)
- Бездротова система автозапуску (AWS) Підключається до сумісних пилососів із Bluetooth
- Акумуляторний комбінований перфоратор, оснащений ефективним двигуном BL, який забезпечує потужність та продуктивність еквівалентного дротовому перфоратору HR2811FT. У разі різкого зниження швидкості або застрягання свердла в матеріалі спрацьовує технологія активного зворотного зв'язку (AFT) і машина вимикається.
- Підготовлено для бездротової системи автоматичного запуску (AWS) для бездротового зв'язку між бездротовим інструментом та бездротовим пилососом.
- Додатковий блок AWS WUT01 доступний як аксесуар.
- Оснащений електронікою для керування постійною та змінною швидкістю.
- Робочий діаметр отворів до 16 мм, але може використовуватися до 28 мм у бетоні.
- У поєднанні з додатковим видаленням пилу максимальна довжина свердління, включаючи з'єднання SDS-PLUS, становить 260 мм.
- Дуже низький рівень вібрації завдяки антивібраційній технології (AVT), 8,6 м/с при свердлінні бетону (55 % від HR2811FT).
- Три режими роботи: свердління, свердління з ударом та легка відбійка.
- Ударна потужність (3,0 Дж) дорівнює провідному еквіваленту HR2811FT.
- Зі світлодіодним підсвічуванням для кращого огляду роботи.
- Підходить для використання поза приміщеннями завдяки технології eXtreme Protection Technology (XPT), добре захищеній від проникнення пилу та вологи.
- Надійний, енергоефективний безщітковий двигун з електронним керуванням, що не вимагає технічного обслуговування.
- Зв'язок між машиною та акумулятором максимізує роботу машини та захист акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HR007GZ |
| Вага (кг) | 5.6 кг |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, обмежувач глибини, документація |
| Максимальна швидкість обертання | 980 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Мoдель | HR007GZ XGT, 40 V Max, 28мм, (без АКБ та ЗП) |
| Особливості | обмежувач глибини свердління, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 473 х 240 х 101 мм |
| Розташування двигуна | горизонтальне (прямий) |
| Сила (енергія) удару | 3 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 5000 уд/хв |


