Перфоратор Stark RH-1400 MAX, SDS-Max, 1400Вт (140051400)
- Немає в наявності
- Код: 140051400







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 140051400 |
| Вага (кг) | 8 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, пластиковий кейс, документація |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 60 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Особливості | реверс, антивібраційна система, обмежувач глибини свердління, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 540 х 385 х 120 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 15 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 3100 уд/хв |


