Дриль Black&Decker BEH710
- В наявності 1 од.
- Код: BEH710


-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Дриль BLACK+DECKER BEH710 відрізняється компактними розмірами, при цьому у неї непогані характеристики потужності. За допомогою неї ви легко і швидко зробите свердління в кам'яній або бетонній стіні, не докладаючи зусиль. Якщо необхідний шуруповерт, то ця дриль ефективно впорається і з цим завданням. Наявність реверсу забезпечує зручність загвинчування кріпильних елементів.
Варто виділити зручність використання ударного дриля. Він не вібрує, не видає страшних звуків при роботі. Зверніть увагу на прогумовану ручку і корпус – завдяки цьому ви завжди будете контролювати стан дрилі, навіть якщо руки мокрі або спітніли. Якщо ви працюєте з різними матеріалами, то оціните можливість регулювання кількості обертів. Ця дриль легко підлаштовується під ті завдання, які ви перед нею ставите.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BEH710 |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Діаметр свердління по бетону | 13 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 25 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Число ударів в хвилину | 47600 |


