Дриль Skil 6725 AA (HD1E6725AA)
- Немає в наявності
- Код: HD1E6725AA







-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Ударний дриль SKIL 6725 із потужним двигуном 710 Вт підходить для свердління цегли та кладки, а також для свердління дерева, металу, кераміки та пластику. Ударний механізм призначений для свердління цегляної кладки, а режим удару можна вимкнути для звичайного свердління та загвинчування. Інструмент має 13-мм одногільзовий металевий швидкозатискний патрон із замком, який запобігає вислизанню насадок. Блокування шпинделя дозволяє легко змінювати аксесуари. Перемикач змінної швидкості з попереднім вибором швидкості забезпечує універсальність і контроль вашої роботи для досягнення найкращих результатів. Для вашої зручності ви можете заблокувати курок для безперервного свердління та забивання. Цей ударний дриль має ряд зручних функцій, наприклад, функцію реверсу. Це стане в нагоді, наприклад, під час відкручування або видалення гвинтів. Більше того, ергономічний дизайн із м’якою рукояткою забезпечує додатковий комфорт при роботі. SKIL 6725 AA постачається з боковою ручкою та обмежувачем глибини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HD1E6725AA |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Діаметр свердління по бетону | 16 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Мoдель | 6725 AA |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |


