Дриль Makita M 6501, безударная (M6501)
- Немає в наявності
- Код: M6501

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Японська компанія Makita на сьогоднішній день є одним з найбільш популярних виробників будівельного інструменту.
Її історія триває вже майже ціле століття, за яке невелике підприємство, що займається реалізацією та обслуговуванням трансформаторів і електродвигунів, перетворилася у велику транснаціональну корпорацію.
Кожен фахівець, і майстер - професіонал, і любитель знають, що працювати електроінструментом фірми Makita – це зручно, надійно, комфортно.
Це техніка, якій довіряють в усьому світі.
Дрилі Makita прослужать Вам довгі роки, тому, що інструмент Makita – це успіх і надійність, перевірені часом.
Компанія відома у всьому світі виробництвом кращих зразків електроінструменту.
Дриль Makita M6501 є високоякісною моделлю нового покоління, призначена для свердління отворів в різних матеріалах, починаючи від дерева і закінчуючи сталлю.
Максимальний діаметр свердління коливається від 6,5 до 9 міліметрів, залежно від матеріалу.
Дана модель оснащена двигуном високої потужності, який, в поєднанні з системою електронного регулювання обертів, демонструє надвисокі показники продуктивності інструменту для даного класу: кількість оборотів в хвилину досягає позначки в 4500.
Варто так само відзначити, що Makita M6501 має функцію реверсу, завдяки якій видаленнядрилі з матеріалу перестає бути проблемою.
Інструмент важить 950 грамів, що дозволяє експлуатувати його тривалий час без значного стомлення.
А компактні габарити дозволяють використовувати дану модель у важкодоступних місцях.
Ще однією перевагою конструкції є гумові накладки на рукоятці, завдяки яким дриль Makita M6501 не ковзає в руці.
Особливості Makita M6501:
- Невелика вага.
- Легка і зручна, ідеально підходить для розміщення в ящику з інструментами, на верстаті і для монтажних робіт.
- Кулачковий патрон.
- Велика кількість оборотів для забезпечення оптимальної швидкості свердління.
- Гумовий стопор для розрахунку глибини свердління.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M6501 |
| Вага (кг) | 0.95 кг |
| Габарити (ШхГ) | 203 x 63 x 171 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 9 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 6.5 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | інструкція, картонна коробка |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 6.5 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 4500 об/хв |
| Мoдель | M 6501, безударна |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Особливості | м'яка рукоятка |
| Призначення | побутовий |


