Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K)
- В наявності 1 од.
- Код: BEHS02K


+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний і зручний перфоратор Black&Decker BEHS02K призначений для середніх і важких робіт як в аматорському, так і в легкому професійному діапазоні робіт.
Три режими роботи:
Модель вирізняється високою продуктивністю та швидкістю свердління. Металевий захист редуктора. Антивібраційні вставки («корпусні» й на основі ручки) і гумові накладки істотно знижують вібрацію й роблять тривалу роботу менш стомливою. Широка клавіша пуску фіксується в положенні старт, за допомогою неї можна легко регулювати швидкість. Функція реверсу.
Три режими роботи:
- свердління з ударом у цеглі, бетоні, камені
- свердління без удару в дереві, сталі, синтетичних та ін.
- відбійний режим для операцій довбання, відколювання та стробування
Модель вирізняється високою продуктивністю та швидкістю свердління. Металевий захист редуктора. Антивібраційні вставки («корпусні» й на основі ручки) і гумові накладки істотно знижують вібрацію й роблять тривалу роботу менш стомливою. Широка клавіша пуску фіксується в положенні старт, за допомогою неї можна легко регулювати швидкість. Функція реверсу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BEHS02K |
| Вага (кг) | 5.4 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | додаткова рукоятка, обмежувач глибини, пластиковий кейс, змінний трьохкулачний патрон, бур |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Особливості | обмежувач глибини свердління, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, свердління + удар |
| Розташування двигуна | горизонтальне (прямий) |
| Сила (енергія) удару | 3.4 Дж |
| Тип | побутовий |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 5500 уд/хв |


