Перфоратор DeWALT SDS-MAX, 1600 Bт, 13.3 Дж, 2 режими, кейс (D25733K)
- В наявності 1 од.
- Код: D25733K







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості D25733K
✔ Прекрасне співвідношення між потужністю і вагою.
✔ Інструмент розроблений для комфортної роботи, як в горизонтальному, так і вертикальному положеннях.
✔ Система PERFORM PROTECT VIBRATION - вібрація зменшується за рахунок підпружиненої рукоятки, антивібраційної бічної рукоятки і внутрішньої системи гасіння вібрації.
✔ Система PERFORM PROTECT CONTROL - комбінує в собі електронну антиротаційну технологію і механічну муфту.
✔ Антиротаційна система реагує на поворот інструменту при заклинюванні і моментально знижує крутний момент до контрольованого рівня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D25733K |
| Вага (кг) | 9.2 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, документація, Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт, Валіза - 1 шт |
| Максимальна швидкість обертання | 355 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 45 мм |
| Особливості | антивібраційна система, додаткова рукоятка |
| Режими | удар, свердління + удар |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 13.3 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 2705 уд/хв |


