Дриль Stark ID 500 (120015041)
- Немає в наявності
- Код: 120015041

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 120015041 |
| Вага (кг) | 1.7 кг |
| Діаметр свердління по бетону | 10 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 15 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 10 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Призначення | побутовий |


