Дриль Makita HP1641K ударная (HP1641K)
- Немає в наявності
- Код: HP1641K




+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль Makita HP1641K ударна (HP1641K) - професійний інструмент, який дозволить вам успішно виконувати такі операції: свердління з ударом, просте свердління, а також загвинчування. Інструмент зроблений однією з провідних світових компаній з виробництва професійного електроінструменту, що гарантує вам справжнє японське якість збірки і матеріалів. Цей інструмент для ударного свердління дозволить вам використовувати його при виконанні великих замовлень на виробництві.
Потужний електродвигун 680 Вт зі швидкістю 2800 об / хв дозволить вам гнучко регулювати число обертів для кожного конкретного випадку. Інструменту гарантований тривалий термін експлуатації при збереженні робочих показників в повному обсязі. Кількість ударів в хвилину досягає 44800 - це властивість дрилі-перфоратора дозволить вам успішно впоратися з великими обсягами робіт, незважаючи на особливості матеріалу, з яким ви працюєте. Дриль дозволить вам швидко і просто змінити робочий інструмент завдяки двухмуфтовое патрон.
Дриль ударний Makita HP1641K здатна проробляти отвори в сталі діаметром 13 мм, в бетоні - 16 і в дереві 30 мм. Кабель довжиною 2 метри дає вам достатньо велику свободу пересувань. Ергономічна конструкція корпусу дрилі, а також її невелику вагу і нековзне покриття дозволяють зручно тримати інструмент однією рукою, коли ви виконуєте стельові роботи будь-якої складності.
Встановивши замість свердла на дриль дротяну щітку, можна робити грубу зачистку більшості типів поверхонь, видаляючи іржу або фарбу. Регульований електронікою реверс дозволить вам акуратно і швидко, без докладання зусиль вийняти застрягле свердло. Бічна ручка інструмента з гумовою вставкою повертається на 360 ° для максимально зручної роботи. Дриль-перфоратор оснащена великим курковим вмикачем, фіксується у включеному положенні. У комплектацію поставки моделі входить зручний пластиковий кейс.
Висока швидкість свердління, тривалий термін експлуатації і потужний двигун на 680 Вт
Реверс з електронним регулюванням та фіксацією вимикача для тривалої роботи
Нековзка ручка з гумовою вставкою
Бічна ручка, що обертається на 360 °, з обмежувальним упором
З швидкозажимний патроном
З валізою для транспортування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HP1641K |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Габарити (ШхГ) | 303 x 72 x 222 мм |
| Діаметр свердління по бетону | 16 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 30 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Живлення | Мережа |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Мoдель | HP1641K ударна |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Число ударів в хвилину | 44800 |


