Перфоратор DeWALT SDS-Plus, 950Вт, 3.5 Дж, 3 режими, кейс (D25333K)
- В наявності
- Код: D25333K




+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор DeWALT D25333K — легкий багатофункціональний працездатний перфоратор із трьома режимами. Впорається з бетоном і кам'яною кладкою. Надійний, довговічний, надпродуктивний інструмент із системою активного контролю вібрацій (AVC). Вертикальне розташування двигуна збільшує працездатність інструмента.
Особливості:
- Ідеально підходить для свердління отворів у бетоні та кам'яній кладці діаметром до 30 мм
- Система гасіння вібрації забезпечує найнижчий рівень вібрації у своєму класі
- Блокування обертання для легких довбальних робіт у цеглі, бетоні та кам'яній кладці
- Вимикання удару для робіт зі свердління в дереві, кераміці, металі та закручування саморізів
- Електронне регулювання швидкості для повного контролю над виконуваною операцією
- Ергономічна прогумована задня ручка для більшої зручності використання
- Можливість під'єднання до пилососа D25304DH
- Ергономічний індустріальний дизайн, прогресивна обтічна форма корпусу забезпечують зручність роботи в різних застосуваннях
- Удосконалена система ущільнень для максимального захисту від потрапляння пилу забезпечує довгий термін експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D25333K |
| Вага (кг) | 3.7 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, пластиковий кейс, документація |
| Максимальна швидкість обертання | 1150 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Особливості | пластиковий кейс, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 3.5 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 5200 уд/хв |


