Перфоратор Milwaukee SDS-MAX K 750 S, 1550Вт, 11,9Дж (4933398600)
- Немає в наявності
- Код: 4933398600







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 8,2 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, документація, кейс |
| Максимальна швидкість обертання | 240 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 50 мм |
| Мoдель | SDS-MAX K 750 S, 1550Вт, 11,9Дж |
| Особливості | антивібраційна система, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 11.9 Дж |
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 2740 уд/хв |


