Дискова пила Makita HS6601, 1050Вт, 165мм (HS6601)
- Немає в наявності
- Код: HS6601





+380 (95) 797-23-54
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дискова пила Makita HS6601 - це легка та компактна пила для розпилювання різних матеріалів. Полегшена конструкція пилки сприяє збільшенню часу безперервної роботи. Ергономічна рукоятка з протиковзким еластомірним покриттям зручно лежить у руці. Електронне гальмо двигуна підвищує безпеку експлуатації.
Комплект поставки:
- пиляльний диск
- паралельний упор
- патрубок для підключення пилососу
- шестигранний ключ
Переваги для користувача:
- легка та компактна пилка
- плоска конструкція корпусу двигуна забезпечує легку зміну пильного диска
- оптимальний баланс ваги забезпечує легке керування інструментом
- знімна насадка для приєднання до пилососу
- легке регулювання глибини за допомогою спеціальної кнопки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HS6601 |
| Вага (кг) | 3.7 кг |
| Використання | ручне |
| Глибина пропила під кутом 45 ° | 37 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 ° | 54 мм |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Живлення | Мережа |
| Мoдель | HS6601, 1050Вт, 165мм |
| Потужність, Вт | 1050 Вт |
| Призначення | побутовий |
| Швидкість обертання | 5200 об/хв |


