Перфоратор Makita HR2630 SDS-plus 800Вт 2.4Дж 2.8кг
- Немає в наявності
- Код: HR2630

+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Японська компанія Makita є найбільшим у світі виробником електроінструментів.
Вся продукція компанії Makita створена для того, щоб зробити Ваш ремонт легким і приємним.
Перфоратор Makita HR 2630 допускає три режиму використання.
Це просте безударное свердління таких матеріалів, як пластик, метали, деревина, ударне буріння бетону і каменю, а також довбання, із заблокованим обертанням патрона.
Інструмент використовує сучасний патрон системи SDS-Plus зручний для швидкої заміни біт, свердел, та іншої подібної оснастки.
Конструкція патрона допускає зручне регулювання кута повороту долота в сорока доступних позиціях установки, це дозволить адаптувати перфоратор для роботи в умовах обмеженого простору.
Перфоратор Makita HR 2630 може використовуватися з додатковою рукояткою, в яку вбудовується обмежувач глибини свердління, регульований з допомогою зручної кнопки.
Для перемикання режимів є зручно розташований регулятор, конструкція якого виключає ризик випадкового пошкодження.
Підтримується функція обмеження крутного моменту, що дозволяє швидко зупиняти обертання патрона для додаткового захисту і користувача, та інструменту, робочої оснастки для нього.
Особливості перфоратора Makita HR2630:
- 3 режими роботи: свердління, свердління з ударом і довбання
- Зручний патрон для легкої зміни біти
- Механізм регулювання кута забезпечує поворот долота на 360 градусів з 40 положеннями установки
- Довга напрямна біти зводить до мінімуму коливання
- Легке регулювання глибини за допомогою спеціальної кнопки
- Регулятор режиму роботи розташований в нижній частині корпусу редуктора, що істотно знижує ймовірність пошкодження
- Обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку біти для захисту користувача та інструменту від випадкового блокування біти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HR2630 |
| Вага (кг) | 2.8 кг |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, обмежувач глибини, ручка, пластмасовий кейс для транспортування |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Мoдель | HR2630, SDS-Plus 26 мм, 800 Вт, 2,4Дж |
| Особливості | реверс, кнопка-фіксатор, з регулюванням обертів, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 361 x 209 x 77 мм |
| Розташування двигуна | горизонтальне (прямий) |
| Сила (енергія) удару | 2.4 Дж |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 4 600 |


