Перфоратор акумуляторний Makita HR003GM201 XGT SDS-plus 36В акб 2х4А·год 2.8Дж 4.6кг
- Немає в наявності
- Код: HR003GM201







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Makita HR003GM201 - це професійний акумуляторний перфоратор, призначений для свердління, свердління з ударом або довбання. Акумулятори Макіта XGT витримують роботу в найважчих умовах і постійно забезпечують максимальну потужність. Спеціальна конструкція забезпечує виключно надійний захист від попадання пилу і води в інструмент. Макіта HR003GM201 оснащений системою світлодіодного підсвічування з функцією післясвітіння. Безщітковий двигун використовує заряд акумулятора більш ефективно, а також не вимагає обслуговування.
Комплект поставки:- обмежувач глибини
- бокова ручка
- 2 акумулятора BL4040
- зарядний пристрій
- протиударний кейс MakPac
Переваги для користувача:
- XGT - інструмент 40 V MAX для промислового використання з високими вимогами
- три режими роботи: свердління, свердління з ударом або довбання
- гальмування двигуна
- пилозахищений патрон
- муфта зчеплення
- антивібраційна технологія знижує рівень вібрацій
- безщітковий двигун
- світлодіодне підсвічування робочої зони
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HR003GM201 |
| Вага (кг) | 4.6 кг |
| Додатково | пилозахищений патрон |
| Комплектація | перфоратор, додаткова рукоятка, обмежувач глибини, документація, кейс |
| Максимальна швидкість обертання | 980 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Мoдель | HR003GM201 XGT, 40 V Max, 28 мм, BL4040x2 шт, DC40R |
| Особливості | антивібраційна система, обмежувач глибини свердління, з підсвіткою, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 373 х 238 х 102 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 2.8 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 5000 уд/хв |


