Перфоратор Makita HR4003C SDS-max 1100Вт 8.3Дж 6.2кг
- Немає в наявності
- Код: HR4003C

-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Перфоратор Makita HR4003C — модель з високою ефективністю і тривалим експлуатаційним терміном.
Цей перфоратор відрізняється невеликою вагою — 6,2 кілограм, проте незважаючи на такі габарити агрегат витривалий, використовується для професійних робіт.
Одним з переваг Makita HR4003C є простота використання.
Надійна конструкція Makita HR4003C забезпечує захист від перевантаження.
Ретельно продуманий набір функцій Makita HR4003C робить модель максимально ефективною і якісною.
Колесо регулювання загального числа обертів дозволяє вибрати найбільш підходящий режим роботи.
У корпус Makita HR4003C також вбудована система зміни поточного положення основного зубила.
Така функція помітно збільшує продуктивність інструменту в якості відбійного молотка.
Працюючи в двох основних режимах, перфоратор споживає 1100 ватт, а максимальна енергія удару становить 8,3 джоулів.
Максимально допустимий діаметр свердління дорівнює 40 міліметрів свердлом, і 106 міліметрів - коронкою.
Перфоратор Makita HR4003C є якісною і вигідною моделлю.
Особливості:
- 2 режими роботи: свердління з довбанням, довбання.
- Обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку свердла для захисту користувача та інструменту від випадкового блокування свердла.
- Електронний регулятор швидкості, світлодіодне підсвічування для заміни щітки, світлодіодний індикатор живлення, який вказує на проблеми з електричним ланцюгом, плавний пуск і система стабілізації швидкості.
- Ергономічна рукоятка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує управління інструментом і знижує втому користувача.
- Зручний патрон для легкої заміни насадки.
- Пасивне поглинання вібрацій.
- Амортизуюча пружина поглинає силу протидії свердла в момент удару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HR4003C |
| Вага (кг) | 6.2 кг |
| Додатково | захист від заклинювання бура |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | перфоратор, валіза, обмежувач глибини 331886-4, бічна ручка 417003-1 |
| Максимальна швидкість обертання | 500 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 40 мм |
| Мoдель | HR4003C |
| Особливості | запобіжна муфта, з регулюванням обертів, плавний пуск, додаткова рукоятка |
| Режими | удар, свердління + удар |
| Розміри | 479 x 263 х 106 мм |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Сила (енергія) удару | 8.3 Дж |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS max |
| Число ударів в хвилину | 2900 уд/хв |


