Варильна поверхня Electrolux KGG64362W
- В наявності
- Код: KGG64362W






+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Просто насолоджуйтеся приготуванням їжі, використовуючи газову плиту серії 600 з функцією StepPower. Можете регулювати інтенсивність полум'я від 1 до 9. Тепер приготувати улюблену страву ще легше, адже немає потреби нахилятися для перевірки рівня полум'я. Надійне готування за допомогою StepPowerю. Налаштування StepPower дозволяють точно керувати полум'ям газової варильної поверхні. Встановлюйте рівень нагрівання від 1 до 9, легко вибираючи потрібну потужність і не нахиляючись для перевірки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KGG64362W |
| Габарити (ШхГ) | 59х52 см |
| Керування | механічне |
| Кількість комфорок | 4 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | чавун |
| Розміри для вбудовування (ШхГ) | 560х480 см |
| Тип газа | природний газ, бутан/зріджений |
| Тип поверхні | Газова |


