Парта ErgoKids (S) TH-325 (парта+тумба) (TH-325 + BD C3_PINK)
- Немає в наявності
- Код: TH-325 + BD C3_PINK

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект меблів ErgoKids TH-325 чудово підійде для занять та творчих захоплень. Висоту столу можна легко відрегулювати відповідно до дорослішання вашої дитини. Функціональна полиця, висувний ящик-органайзер для канцелярії допоможуть розмістити всі необхідні речі у межах досяжності. Безпечні, міцні матеріали комплекту забезпечать тривале та комфортне користування для дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ErgoKids |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TH-325 + BD C3_PINK |
| Висота парти | 50 - 75 см |
| Вікова група | Від 6 років |
| Глибина парти | 60 см |
| Комплектація | парта, тумба |
| Кількість місць | одномісні |
| Матеріал | пластик, метал, ДСП |
| Особливості | з похилою стільницею, висувний органайзер |
| Призначення | дитяча, для дому |
| Ширина парти | 100 см |


