Моноблок HP All-in-One 27-cr0063ua (AR0N5EA)
- Немає в наявності
- Код: AR0N5EA




- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Стильний та простий у розгортанні моноблок HP AiO відмінно підходить для офісного чи домашнього користування. FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та антибліковим покриттям забезпечує відтворення високоякісного насиченого зображення. Потужний процесор Intel Core з високопродуктивною графічною системою допоможе швидко та якісно реалізувати проєкти різних рівнів складності.
Цей моноблок стане вашим незмінним помічником для організації та проведення онлайн зустрічей, навчань та семінарів. Він оснащений висувною камерою HP True Vision 720p HD з вбудованими двонаправленими цифровими мікрофонами.
HDMI вихід, чотири USB Type-A порти та один USB Type-C дозволяють під'єднати усе необхідне обладнання. Бездротові технології Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.3 забезпечують швидкий обмін даними як в мережах, так і з периферійними пристроями. Моноблок також оснащений портом RJ-45.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Потужність блоку живлення | 90 Вт |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1335U |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR0N5EA |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Вбудована веб-камера | 1080p + IR Camera |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Діагональ екрану | 27 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 1 x USB Type-C, 1 х HDMI, 2 x USB 3.2 Gen2, 1 x RJ45 |
| К-ть потоків | 12 потоків |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мікрофон | є |
| ОС | DOS |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | 1744 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Моноблоки |
| Частота процесора | 1.3 |


