Конвектор Ardesto CH-1500MCA
- В наявності
- Код: CH-1500MCA








+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний конвектор з механічним управлінням, класом захисту IP24 і потужністю 1500 Вт. Розрахований на обігрів 15 м2. Конвектори Ardesto підтримують два типи монтажу – настінний і підлоговий. Кронштейни та опори поставляються в комплекті з обігрівачем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CH-1500MCA |
| Вага (кг) | 4.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 66 x 45 x 12 см |
| Керування | механічне |
| Колір | Антрацит |
| Комплектація | електроконвектор, кронштейни для настінної установки, гарантійний талон, інструкція, опори для устан |
| Площа обігріву, м² | 15 кв.м |
| Потужність, кВт | 1000 Вт |
| Спосіб встановлення | підлоговий |
| Термостат | 1 |
| Тип нагрівального елемента | закритий оребренний |
| Тип нагрівача | конвектор |


