Телевізор 40" 2E 2E-40A07B
- В наявності
- Код: 2E-40A07B




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | 2 |
| SmartTV | Да |
| USB | 2 шт |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси та підключення | LAN, AV |
| Артикул | 2E-40A07B |
| Виходи | Коаксіальний (SPDIF), Аудіовихід |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 893 х 70 х 520 мм |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 893 х 238 х 554 мм |
| Діагональ екрану | 40" |
| Комплектація | Телевізор, Пульт ДК, Підставка, інструкція, батарейки, гарантійний талон, мікрофіша та енергетична е |
| Настінне кріплення VESA | VESA (200x200 мм) |
| ОС | Android 14 (AOSP) |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип телевізора | DLED телевізор |
| Тюнері | цифровий DVB-T2 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Частота, Гц | 60 |


