Телевізор 48" Samsung QE48S90FAEXUA
- Немає в наявності
- Код: QE48S90FAEXUA







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальний OLED-дисплей Samsung передає глибокий чорний, чистий білий і повний спектр яскравих кольорів. Завдяки новітнім пікселям із самопідсвічуванням ви бачите чисте, яскравіше і точніше зображення, ніж будь-коли раніше.
Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator 144 Гц забезпечує надзвичайно плавну динаміку зображення без затримок і розмиття рухів. Ви можете насолоджуватися чіткими візуальними ефектами і неймовірно високою швидкістю відтворення VRR-ігор із роздільною здатністю до 4K 144 Гц.
Відкрийте для себе справді неймовірний перегляд з одним із найпотужніших інтелектуальних процесорів NQ4 AI Gen3, що підтримує до 128 нейронних мереж для глибокої оптимізації сцен. Точно аналізуючи звук і зображення на екрані, він підвищить деталізацію до формату 4K, одночасно створивши живу звукову картину, коли переглядаєте улюблені фільми, потокові серіали або спортивні змагання. Враження завжди будуть захоплюючими!
Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator 144 Гц забезпечує надзвичайно плавну динаміку зображення без затримок і розмиття рухів. Ви можете насолоджуватися чіткими візуальними ефектами і неймовірно високою швидкістю відтворення VRR-ігор із роздільною здатністю до 4K 144 Гц.
Відкрийте для себе справді неймовірний перегляд з одним із найпотужніших інтелектуальних процесорів NQ4 AI Gen3, що підтримує до 128 нейронних мереж для глибокої оптимізації сцен. Точно аналізуючи звук і зображення на екрані, він підвищить деталізацію до формату 4K, одночасно створивши живу звукову картину, коли переглядаєте улюблені фільми, потокові серіали або спортивні змагання. Враження завжди будуть захоплюючими!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Словаччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип телевізора | OLED |
| Стан | Новий |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Є |
| HDMI | 4 |
| SmartTV | Да |
| USB | 2 |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси та підключення | 4 x HDMI, Composite, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF |
| Артикул | QE48S90FAEXUA |
| Вага (кг) | 11.9 кг |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 1069.3 x 619.9 x 39.6 мм |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1069.3 x 685.9 x 265.2 мм |
| Дротове підключення | Да |
| Діагональ екрану | 42" |
| Настінне кріплення VESA | VESA (300x200 мм) |
| ОС | Tizen |
| Пульт ДК | Багатофункціональний |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Сабвуфер | Да |
| Тип LED-підсвічування | Mini LED |
| Тип матриці | OLED |
| Тюнері | аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2 |
| Частота, Гц | 144 Гц |


